Doradztwo Kredytowe

Bezpłatne USŁUGI Eksperta kredytowego

W trakcie wyboru eksperta zwróciliśmy uwagę nie tylko na firmę, ale róznież profesjonalizm, oraz doświadczenie Pani Renaty Kozłowskiej-Kaflik. Posiada ona wieloletnie doświadczenie pracy w bankach oraz pośrednictwie finansowym na stanowiskach eksperta finansowego, a także kierownika departamentu kredytów hipotecznych, dyrektora oddziału banku. Od ponad 15 lat zajmuje się kredytami hipotecznymi, zarówno po stronie banku, jak i brokerów finansowych. Niewątpliwie jednym z jej głównych atutów jest posiadane duże doświadczenie zawodowe. Do swoich obowiązków podchodzi bardzo sumiennie i skutecznie . Usługi naszego doradcy są dla Państwa bezpłatne.

Obiektywna weryfikacja ofert kredytowych

Firma którą proponujemy nie jest związana kapitałowo z żadną instytucją finansową – jest niezależna, prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura

Ekspert finansowy jest do Państwa dyspozycji w Naszym biurze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma wypracowane procedury współpracy z bankami, co pozwala to na skrócenie znacząco poświęcanego przez Państwa czasu. Rozpatrywanie wniosków kredytowych oraz wypłaty środków przebiega bardzo sprawnie.

Atuty Współpracy z NASZYM EKSPERTEM

  • bezpłatny, niezależny i bezstronny dobór najlepszych ofert kredytowych, indywidualna opieka,
  • ponad 20 banków w jednym miejscu,
  • prowadzenie całego procesu kredytowego z weryfikacją umów kredytowych i dokumentów nieruchomości,
  • spotkanie w dogodnym miejscu i terminie,
  • szybki kredyt dzięki dużemu doświadczeniu oraz dostępności do uproszczonych procedur.

 

PARTNER OBSŁUGI KREDYTOWEJ

Skontaktuj się z nami
+48 732 732 400
Skontaktuj się z nami
Imię i Nazwisko*:
Adres e-mail*:
Telefon*:
Preferowane godziny kontaktu*:
Treść wiadomości*

*pola wymagane